Istnieje wiele akronimy i skróty używane do opisania banerów reklamowych. To ważne dla reklamodawców, aby zrozumieć te warunki w celu zapewnienia najlepszych wyborów dotyczących ich kampanii reklamowej banner. Oto niektóre z najważniejszych słów i zwrotów, które warto wiedzieć:

odsłon Banner - ilość czasu baner reklamowy jest postrzegana przez odwiedzających na stronie gospodarza. Numer ten jest zwykle równoważne ilości "hitów" na stronie przyjmującego, chyba że jest wyświetlany tylko na zasadzie rotacji reklama baner.

Click - pożądane działanie dla banera reklamowego. Reklamodawcy dążyć do odwiedzających "click" reklamy i odwiedzić ich stronę.

Współczynnik klikalności (CTR) - wskaźnik opisujący liczbę kliknięć reklama otrzymuje porównaniu z całkowitymi poglądów banerów.

Cookies - plik przechowywany na komputerze z gości, który umożliwia reklamodawcom śledzenie strony, z której użytkownik powstały.

Cost Per Mille (CPM) - koszt reklamy za każde tysiąc wyświetleń banerów odebranych. Opisano także jako koszt tysiąca (CPT)

Koszt sprzedaży (CPS) - odzwierciedla kwotę wydaną na reklamę w porównaniu z liczbą sprzedaży dokonanej w wyniku reklamy. Chociaż współczynnik klikalności pokazuje, ile osób kliknęło w reklamę, CPS odzwierciedla, ile reklamodawca musi wydać, aby zarobić na sprzedaży.

Hits - odzwierciedla liczbę razy serwer odpowiednią stronę internetową, nie unikalnych użytkowników na stronie. Znany również jako odsłon i wyświetleń stron.

Run of Site - opisuje gdy baner jest wyświetlany na stronie, mimo że nie ma między trafności witryny reklamodawcy i miejscu gospodarza.

Odkryj sekret "Traffic Snowball System" Jason Nyback wykorzystywane do prowadzenia ponad 1.175.000 nowych odwiedzających do swoich maleńkich internetowych jak to możliwe, aby - kliknij tutaj teraz, aby uzyskać dostęp do tej bezpłatnej wideo, który ujawnia wszystkie.

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób dowód można jeździć tysiące odwiedzających witrynę za pomocą tego insider "Can not miss" systemu - kliknij tutaj.