psycholog Białystok

‚Wybaczania nie emocje, to będzie, że chłodzi się temperaturę serca. Zostało to napisane na ulotce w ręku danej mi przez „młodego” człowieka stojącego tuż naprzeciwko mnie uśmiechając się do mnie. Jest sto i jeden letni mężczyzna, który jest po prostu zbyt niesamowite jak na swój wiek. On jest zawsze tak młodych duchem, uśmiechając się prawie cały czas, bardzo powiadomienie o bardzo dobrej głowie, i zupełnie niezależny jak na swój wiek, jak również. Za każdym razem pytam o jego tajemnicy do tak wspaniałej osobowości, odpowiada mówiąc „moja wiara trzyma mnie, ja nie pozwalają moje problemy się mnie, mam je w zamian. Młoda damo, twój stosunek do życia, determinuje wysokość w życiu, przyciągnąć, kim jesteś, tak jak przyciągnąć kim jesteś. Twoja postawa określa, kto przebywa z wami, a co pozostanie z tobą. tak, twoja postawa jest funkcją, gdy pojawi się w życiu. Gdy dojdziesz do tego, wysokość, twoje nastawienie określa, czy zostać, czy bezpańskie. to nie wystarczy, aby dostać się do tej wysokości, tam, utrzymując, że wysokość jest ważniejsza. „

Że otrzymałem świeżą inspirację z niego było za mało powiedziane; że spotkanie takie Achiever było osiągnięcie dla mnie było bardziej zaniżeniem; że wiadomość w ulotce I trzymał w rzeczywistości rozpłynęło twardość od wielu lat, że w portach w moim sercu …. niewiarygodne!

www.akademiaprawajazdy.pl

Przepuszczając inspiracji, zostawiłem go, by zastanowić się nad tym, co właśnie usłyszał. Było Helen, w jej późnych latach siedemdziesiątych, około pięć minut. „Dzień dobry Helen”, przywitałem. „A co z nazwy piekła jest dobrze o tym rano,” Twardość w tym głosie wysłał dreszcze po moim kręgosłupie. Atmosfera była ostry kontrast z tym, co właśnie doświadczyłem. Spojrzenie w jej szarych oczach było to, że ….. bólu? A może powinienem powiedzieć żałować? Z życia nadzieję żyć, ale nie żył? Z nie jest w stanie cofnąć ręce czasu? Cokolwiek to było, a jej zachowanie było nic o czym pisać. Muszę zostały utracone w myśli, że zimne spojrzenie było jeszcze tam, prosząc mnie do mojego urlopu bez użycia słów.

To był rzeczywiście ironia w życiu, że jeden jeden moment, może spotkać się ze słodyczą i następnej chwili może przyjść z goryczą. Cokolwiek niesie życie nie jest tak ważne jak nasz stosunek do niego.

specjalista pediatra