Płatny do kliknięcia witryny jest przede wszystkim miejscem, które płaci wyświetlanie reklam. Im bardziej dochodowych witryn zapłacić 1 grosza na reklamę, a inni na dolnym końcu płacą 1/2 do 1/4 centa na reklamę.

Teraz może zgubiłem mój argument, że prawo nie płacić kliknij miejsca są warte czasu i wysiłku, aby przyłączyć, ale jeśli trzymać się ze mną przez chwilę, jestem pewien, że mogę cię przekonać inaczej.

Średnia strona płaci 1 cent za reklamę i posiada 10 dostępnych reklam dziennie. Są to numery, które będą używać do następnego scenariusza.

Powiedzmy, że jesteś do przyłączenia się zwrócić do kliknięcia witryny. Można by zrobić 10 centów dziennie lub 3 $ miesięcznie. Niezbyt imponujące, jest to. Teraz mówią dołączyć 9 więcej w sumie 10 miejsc. To przynosi swój miesięczny zysk nawet do 30 $ miesięcznie. Nie jest źle przez kilka minut codziennego prawa pracy? Co zrobić, jeśli podniósł tę kwotę, o powiedzmy 50? Teraz jesteś przynosząc w sumie 150 $ miesięcznie. 100 zapłaci kliknij witryn? Ogólnej sumy 300 $ miesięcznie.

płaszcze

Teraz ja nie sugeruję, że dołączysz do 100 stron i kliknij twoje dni. Ponieważ, mimo że jest bardzo możliwe, aby to zrobić, może też być bardzo nudne. Zamiast tego, dam Ci na prawdziwe pieniądze podejmowania tajemnicy. Polecone.

Najbardziej opłaca się kliknąć strony mają 50% wskaźnik referencyjny. Co to znaczy dla każdej reklamie zobaczyć skierowań, dostają 1 cent, a otrzymasz 50%, że 1/2 centa.

Tak więc, jeśli przyjąć, że pierwszy płatnej kliknąć witrynę, którą dołączył wcześniej i rekrutować tylko dwa skierowania, otrzymasz 10 centów dziennie z oglądania reklam, 5 centów z polecającego # 1, a 5 centów z polecającego 2 #. To w sumie 20 centów dziennie lub 6 $ miesięcznie. Podwoić swoje zarobki poprzez rekrutację tylko dwa skierowania!

https://produkty.janpolbis.pl/listonoszki-c-2_30.html