gabinet psychologiczny Katowice

Istnieje wiele rodzajów strategii reklamowych wykorzystywanych przez różne osoby. Podczas testów, które będą najlepsze dla Ciebie strategię, należy pamiętać, że jedna strategia może mieć różne wyniki z różnymi ludźmi. Nie ma określonego strategia, która działa sprawnie dla wszystkich, produkujących najlepsze rezultaty. Dlatego musisz sam zdecydować, jaki sposób reklamy wybrać. Przed wyborem, trzeba przyzwyczaić się ze wszystkimi dostępnymi technikami reklamowymi. Jednym z nich jest reklama za pomocą bannerów w Internecie.

Banery reklamowe Twojej firmy można umieścić w różnych miejscach w Internecie. Najważniejszą rzeczą, którą musisz poznać banerów jest obliczenie szybkości baner reklamowy. To determinuje cenę trzeba zapłacić, a także wyniki z reklamy. Pierwszy kurs banner reklamowy, który musi nauczyć się obliczać jest koszt za kliknięcie. Chociaż większość banery nie są sprzedawane na podstawie kosztu kliknięcia, należy wiedzieć, tak, że można oszacować, czy reklama w pewnym miejscu warto zwrócić. Jeśli Twój baner został wciśnięty na 5 razy w tym miesiącu przez użytkowników tej strony, ratio klikalności wynosi 0,5%. Jeśli zapłacili 20 dolarów co miesiąc reklamy na stronie, wówczas koszt za kliknięcie wynosi 4,00 $ (zapłaciliśmy 4 dolary za pomocą jednego kliknięcia na reklamę) .W innym miejscu wykonuje podobną szybkość kliknięcia ale oferuje tańszych CMP, to lepiej dla budżetu.

https://www.printexpress.pl

Inna stawka baner reklamowy jest koszt jednego unikalnego użytkownika. Średnia suma stron, które użytkownik widzi na pewnym miejscu jest różna. Jeśli, na przykład, dana witryna ma średnio 6 odsłon na użytkownika, a jego średnia liczba wyświetleń miesięcznie wynosi 600 000, a ich średnie sesje użytkowników miesięcznie byłoby 100 000 Jeśli celem jako reklamodawca jest liczbą od liczby kliknięć, wówczas koszt użytkownika nie powinien być większy niż CPM.