http://www.fizjobalance.pl/rehabilitacja/

Glenna Trout jest międzynarodowym autorytetem w dziedzinie czytania twarzy, którego nazwa po raz pierwszy zarejestrowany w kontekście przemocy domowej. (Ona przyczyniła się do niezwykle pouczające ulotce The Kent Policja na temat przemocy w rodzinie.) W oczy przeczytać moją twarz, mówiła o trzech pierścieni.

Krótko mówiąc, wszystkie nasze relacje się gdzieś w tych trzech koncentrycznych pierścieni. Było tak mówiła drugiego pierścienia, że ??Glenna położył dłoń wspomagająco na moim ramieniu. Glenna rozmawialiśmy i przecisnął się nieznacznie w fotelu, dziwiąc się, jak kilka kawałek układanki wpadł na swoje miejsce

Mijam co mówi do ciebie w nadziei, że będzie tak pouczające dla Ciebie, jak to było dla mnie. Język a wszelkie niedociągnięcia są moje.

Trzeci Pierścień

Jest to pierścień peryferyjnych i obejmuje ludzi, z którymi masz dosłownie, kiwając się znajomy. Twoje interakcje z nich może być dość przyjemny. Chodzi o nie ze względów konstrukcyjnych, ale po prostu dlatego, że twoje ścieżki krzyżują.

projekty logo

Drugi pierścień

Tych ludzi można spotkać i zapoznać się z w konkretnej sytuacji. Masz tendencję do stać blisko dość szybko; można podzielić powinowactwa, które mają duże znaczenie w czasie. Relacje te są ściślej połączone, gdzie jesteś w swoim życiu w czasie, niż są, kim naprawdę jesteś.

Drugie związki pierścieniowe obejmują rodzaj przyjaźni "błyskawicznych" bijesz się na wakacje, przyjaźnie miejscu pracy, jak i "nowej" matki razem wiązanie. Mają tendencję, by nie przeżyć konkretnych okoliczności, w których dorastali zbyt długo.

Glenna zwraca uwagę, jak łatwo jest pomylić romanse drugi pierścień z pierwszym pierścieniem miłości. Nie będzie wspólnego zainteresowania lub doświadczenie, które wyrzuca dwie osoby ze sobą tak, że na początku, mają coś bardzo potężnego.
montaż wentylacji warszawa