venus.net.plZamiast określenia charakteru wiązania, są powstrzymany przez jego życie, wierząc w jego jakości i jego trwałość.

Dwie osoby, które rzucają się w romans drugi pierścień może również dzielić wspólny ból lub problem, tak, że każdy ma niezwykły stopień świadomości tego, co druga czuje - i poczucie, że druga jest równie świadomy tego, co czują. Byłoby to szybki i łatwy sposób powiedzieć, że ta intymna znajomość uczucia drugiej osoby wskazuje na wysoki poziom wzajemnego zrozumienia i empatii, ale byłoby błędem.

Choć może to wyglądać jak początkowo zrozumienia i może poczuć się jak empatia, to coś zupełnie innego. Co się stało jest to, że dwie osoby spotykają się zarówno patrząc na to samo. Ich założeniem jest to, że od drugiej wie, co oni przeszli i co chcą tak blisko, a drugi będzie mógł je leczyć i uczynić je w całości. On będzie spełniać swoje dotychczas niezaspokojone potrzeby.

Krótko mówiąc, ta druga osoba jest do zrobienia dla nich to, czego nie może zrobić dla siebie.

Chip tuning MAN

Wraz z upływem czasu, zarówno sobie sprawę, że zamiast wzajemnego uzdrawiania będzie coraz bardziej pilna bitwy, aby ich własne potrzeby spełnione, ponieważ nie ma niezbędnych środków nadal drugi stary ból. Bezprawnego partner będzie znaleźć jakieś zwolnienia w maskowania własnych potrzeb poprzez przesunięcie winy na innych, którzy będą oznaczone jako "zbyt potrzebujących i utrzymaniu".

Ich potrzeby przyniósł je ze sobą, a ich potrzeby będą prowadzić je od siebie, ale tylko pod warunkiem poddania ich głębokie rozczarowanie i cierpienie razem.

romanse drugi pierścień charakteryzować się powiedzenie: "małżeństwa w pośpiechu i ustąpić w czasie wolnym". Pozwoliliśmy niewłaściwą osobę przez zbyt wiele granic, zbyt szybko, bez znalezienia się rzeczy naprawdę potrzebne, aby wiedzieć o nich.

Pierwszy pierścień

http://www.telecopy.pl/