Blogi w dobie cyfryzacji

W dobie cyfryzacji zalewają nas coraz to nowsze blogi, a ich autorzy rywalizują między sobą o kolejnych czytelników, którzy spędzą parę minut na ich stronie. Na pęczki mamy blogów o tematyce modowej, zdrowotnej, bądź z poradami dla świeżo upieczonych mam. Zdecydowaną niszą w tej „branży” są blogi kulturowe, promujące rozwój umysłu oraz duszy, tutaj na ratunek przychodzi Jussi – blog pisany dla osób ceniących sobie rozrywkę na wysokim poziomie, poszukujących doznań kulturowych.

Kancelaria rozwody Warszawa
http://roman-adwokat.pl
Profesjonalne porady prawne w Warszawie.
Kompleksowe usługi z zakresu prawa karnego.

Na blogu Jussi będziemy mogli sprawdzić najważniejsze oraz najświeższe informacje ze świata sztuki przez duże S. Kancelaria rozwody Warszawa. Dowiemy się gdzie i kiedy odbywają się najważniejsze wystawy artystyczne, co aktualnie grane jest w pobliskim teatrze czy też gdzie będziemy mogli spotkać naszego ulubionego pisarza !

Blog ma mieć również charakter opiniotwórczy, znajdziemy na nim mnóstwo obiektywnych recenzji filmów, spektakli jak i książek. Już nie będziemy musieli iść w ciemno na nowy film, opierając się wyłącznie na mało wartościowych komentarzach na stronie kina. Śledząc regularnie najnowsze recenzje na Jussi zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale również swój cenny czas. Często najgłośniej reklamowane, kasowe produkcje okazują się mało wartościową papką dla mało wymagającego widza, gdy te najbardziej poruszające i zmuszające do myślenia filmy przechodzą bez echa. Właśnie dzięki Jussi poznasz najbardziej wartościowe pozycje, które jako osoba obcująca ze sztuką musisz zobaczyć !

Blog poza filmami wciągnie Cię również w świat literatury i poezji, gdzie recenzje książek przeplatać się będą z luźnymi dywagacjami na temat poezji największych mistrzów pióra, poznasz świeżą opinię innych osób na temat Twojego ulubionego wiersza czy powieści dzięki funkcji komentarzy, gdzie poznasz osoby o podobnym guście.

Autorka bloga nie zapomniała także o sztukach plastycznych, które urozmaicają nasze życie kulturowe, właśnie w tym miejscu poznasz dzieła znanych malarzy oraz nieznanych, a równie wybitnych rysowników.

Gwarantuję Ci, że nawet jako laik spędzisz na blogu więcej niż 5 minut, a Twoja pierwsza wizyta na stronie będzie początkiem codziennego nawyku odwiedzania strony Jussi. W przyjemny oraz przystępny sposób zgłębisz swoją wiedzę o sztuce oraz kulturze, a także dowiesz się który spektakl warto przeznaczyć czas i pieniądze.

Podobne wpisy